Reklama

Ostatnie wpisy

Tragedia na torach – nie żyją dwie osoby

Tragiczny wypadek na niestrzeżonym, ale oznakowanym przejeździe kolejowym pomiędzy Podgajami a Borucinem. Auto osobowe, w którym znajdowało się dwoje młodych ludzi, zderzyło się przed południem z pociągiem relacji Katowice – Słupsk. Zarówno kierowca jak i pasażer nie żyją.

Samochodem podróżowało dwoje mieszkańców gminy Okonek w wieku 20 lat. Mimo ponad pół godzinnej reanimacji ich życia nie udało się uratować.

Nikt z pasażerów pociągu nie ucierpiał. Na miejscu pracują służby ratunkowe i prokurator. Ruch pociągów na trasie Piła – Szczecinek został wstrzymany.

źródło: zlotowskie.pl
fot. facebook/pila112

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony