Ostatnie wpisy

Szybka jazda nie popłaca

Pomimo licznych apeli o rozwagę i ostrożność na drodze, w dalszym ciągu zdarzają się kierujący, którzy lekceważą i nie przestrzegają przepisów ruchu drogowego. Zaliczyć można do nich również sobotniego kierowcę opla , który w terenie zabudowanym pędził z prędkością 108 km/h. Mundurowi ukarali go mandatem karnym oraz zatrzymali mu prawo jazdy na 3 miesiące.

W minioną sobotę (06.06.20) we Włościborzu, gm. Sępólno Kraj., sępoleńscy policjanci dokonywali pomiarów prędkości pojazdów poruszających się w terenie zabudowanym. Około godziny 15:00, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej osobowego opla, którego kierowca znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. 30-letni kierowca miał na liczniku o 58 km/h za dużo. Mundurowi za popełnione wykroczenie  ukarali mężczyznę wysokim mandatem karnym, 10 punkami karnymi oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami zatrzymali prawo jazdy na 3 miesiące.

 

Apelujemy do kierowców o wyobraźnię, ostrożność i rozwagę. Na drogach panują trudne warunki atmosferyczne. Pamiętajmy, że skrajnie nieodpowiedzialne zachowania, w tym nadmierna prędkość, mogą doprowadzić do tragicznych w skutkach wypadków. Zatem uszanujmy bezpieczeństwo swoje i innych. Życie mamy tylko jedno!

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: