Reklama

Ostatnie wpisy

Szczęśliwy finał poszukiwań. Mężczyzna odnaleziony w lesie

W sobotę, 13 maja w Potulicach od późnych godzinach wieczornych prowadzono poszukiwania 30-letniego mężczyzny. Istniały przesłanki, że zaginiony może targnąć się na swoje życie.

Działania rozpoczęły się około godz. 21.00 przy ulicy Leśnej. W akcję poszukiwawczą zaangażowane były cztery zastępy straży pożarnej: OSP Nakło, OSP Potulice, OSP Ślesin i OSP Cukrownia Nakło. Na miejscu obecne były także patrole policji z KP Nakło i ZRM. Akcja na szczęście zakończyła się sukcesem. Około godz. 22.30 strażakom udało się odnaleźć zaginionego. Jak poinformował nas dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Nakle mężczyzna przebywał w pobliskim lesie.

źródło: powiat24.pl


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony