Reklama

Ostatnie wpisy

Sypniewo: Poszukiwany kierował na zakazie

Najbliższe cztery miesiące spędzi w areszcie mieszkaniec powiatu pilskiego. Mężczyzna, który poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności, wpadł podczas kontroli drogowej. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że na koncie kierującego audi 40-latka figuruje zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (4.01.22) przed 16.00, w miejscowości Sypniewo w gminie Więcbork, policjanci z ruchu drogowego sępoleńskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej audi. Za kierownicą pojazdu siedział 40-latek z powiatu pilskiego. Już pierwsze czynności wykazały, że jest on poszukiwany do odbycia 120 dni kary pozbawienia wolności. Policjanci ustalili również, że 40-latek posiada aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, a decyzją Starosty Pilskiego cofnięto mu uprawnienia do kierowania. Nieodpowiedzialny kierowca audi został zatrzymany w policyjnym areszcie, a następnie trafi do więziennej celi.

Mężczyzna odpowie teraz również za kierowanie autem pomimo orzeczonego zakazu. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony