Ostatnie wpisy

Sypniewo: Dwa pożary w ciągu jednego dnia

W środę 17 listopada br, około godziny 15:30 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze w jednym z budynków mieszkalnych przy ulicy 29 Stycznia w Sypniewie, gmina Więcbork. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sypniewie. Na miejscu okazało się, że doszło do pożaru sadzy w przewodzie kominowym. 

Tego samego dnia przed godziną 21 na SK KP PSP w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło kolejne zgłoszenie o pożarze sadzy w budynku wielorodzinnym. Wg informacji ogień wydobywał się ponad komin. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sypniewie oraz dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim. Na szczęście w oby dwu zdarzeniach nikomu nic się nie stało.

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (SH24 Volvo)
  • OSP Sypniewo (GBA Man)
  • OSP Sypniewo (GCBA Jelcz)

 

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: