Ostatnie wpisy

Świdwie: Samochód ciężarowy wywrócił się do przydrożnego rowu


W poniedziałek 20 czerwca na drodze wojewódzkiej nr. 241, trasa Więcbork – Sępólno Krajeńskie w miejscowości Świdwie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego.

fot. maps.google.pl

Na miejscu okazało się, że ciągnik siodłowy z naczepą wjechał do przydrożnego. Miejsce zdarzenia zabezpieczał patrol Policji. Na czas wyciągania samochodu ciężarowego z przydrożnego rowu, droga wojewódzka w miejscowości Świdwie była zablokowana.

Miejsce działań zabezpieczali druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim.

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: