Reklama

Ostatnie wpisy

Strażacy zadysponowani do szukania telefonu…

Strażacy zadysponowani do szukania telefonu, który obywatel Ukrainy zgubił w zbiorniku wodnym.

OSP Choczewo i JRG 1 Wejherowo zostało zadysponowany do pomocy obywatelowi Ukrainy w odnalezieniu telefonu wraz z dokumentami, które wpadły do wody na przystani rowerków wodnych w Wejherowie na ulicy Parkowej.
 
Po przybyciu w miejsce zdarzenia zastano rodzinę obywateli Ukrainy, którzy podczas odpływania z przystani (kanału wodnego południowego zasilanego z rzeki Cedron) rowerków wodnych zgubili smartfon z dokumentami. Telefon komórkowy wraz z dokumentami wpadł do wody w pobliżu przystani, gdzie głębokość wynosiła około 4 metrów. Działania przybyłego zastępu OSP Choczewo polegały na sprawieniu drona podwodnego i rozpoczęciu przeszukiwania akwenu.
 
Akwen w miejscu poszukiwań mocno zamulony liściami z drzew rosnących obok kanału (około 2 metrów mułu oraz 1 metr wody przejrzystej nad powierzchnią mułu). Przy użyciu drona podwodnego przeszukano obszar około 40 m2, gdzie nie odnaleziono smartfona z dokumentami.
 
W akcji wzięły udział siły i środki w postaci:
  • Dron Podwodny
  • Jednostka Ratownicza JRG 1 Wejherowo
  • OSP Choczewo
  • Ponton ratowniczy Sportis JRG 1 Wejherowo
 
źródło: oczami strażaka
fot. OSP Choczewo

0 0 głosuj
Ocena artykułu
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subscribe
Powiadom o

Warning: Attempt to read property "ID" on bool in /home/server825871/ftp/migracja/wiecbork112.xaa.pl/public_html/wp-content/plugins/pie-register/pie-register.php on line 8081
guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony

0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, proszę o komentarz.x