Ostatnie wpisy

Strażacy z terenu powiatu sępoleńskiego usuwali skutki burzy, która przeszła przez nasz powiat [foto]

Powalone drzewa, zalane drogi i piwnice to właśnie skutki burzy, która przeszła przez powiat sępoleński. Około 18 zastępów straży pożarnej – 86 strażaków walczyło z usuwaniem skutków burzy. Najwięcej zdarzeń odnotowano na terenie gminy Sępólno Krajeńskie oraz gminy Więcbork. Strażacy wypompowywali wodę z zalanych piwnicy, z terenów budynków przemysłowych oraz usuwają powalone drzewa. Na szczęście w zdarzeniach nikt nie ucierpiał. Strażacy w przeciągu kilku godzin otrzymali około 80 zgłoszeń związanych z podtopieniami. Szczegółowe statystyki podamy niebawem.

Niestety, jak informują meteorolodzy, jeszcze w dniu dzisiejszym zapowiadane są silne burze z gradem – ostrzeżenie 2 stopnia.

 

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: