Ostatnie wpisy

Strażacy z powiatu sępoleńskiego oddali hołd tragicznie zmarłemu druhowi z OSP Balice (wideo)

O godzinie osiemnastej strażacy w całym kraju oddali hołd strażakowi z Ochotniczej Straży Pożarnej w Balicach, który dzisiaj zginął podczas działań na autostradzie A4.

Dzisiaj w nocy straż pożarna została zadysponowana do zdarzenia na wysokości Chrosna, gdzie samochód osobowy potrącił łosia.

W trakcie działań doszło do tragicznego wypadku.

Kierowca busa najechał na tył pojazdu, który prawidłowo zatrzymał się przed miejsce działań i zjechał na pas awaryjny, gdzie potrącił trzech strażaków-ochotników. Pomimo udzielonej pomocy na miejscu zginął 38-letni druh, ciężko ranna została 38-letnia druha i 30-letni druh, który wyszedł już ze szpitala.

To nie jakieś tam ochotnictwo – to ryzykowanie

OSP KSRG Sypniewo
OSP KSRG Sośno
Czy podobał się tobie artykuł ?
TakNie
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Najbliższe wydarzenia

Polecane strony

%d bloggers like this: