Reklama

Ostatnie wpisy

Strażacy wyjechali do zgłoszenia. Na szczęście tym razem skończyło się tylko na strachu (WIDEO)

W środę, 24 kwietnia br., ok. godz. 17 na stanowisko kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie od mieszkańca o wyczuwalnym zapachu gazu na klatce schodowej w bloku nr 14 na Osiedlu Słowackiego w Sępólnie Krajeńskim. W wyniku przeprowadzonych działań i przy użyciu przyrządów pomiarowych stwierdzono, że powodem charakterystycznego zapachu był wydobywający się gaz butan z rozszczelnionego pojemnika od pianki montażowej, który znajdował się w pomieszczeniu piwnicznym. Uszkodzony pojemnik został wyniesiony na zewnątrz budynku a następnie wszystkie pomieszczenia w bloku zostały dokładnie przewietrzone.

Podczas czasochłonnej akcji, strażacy wspólnie z pracownikami Pogotowia Gazowego, w kilku pomieszczeniach piwnicznych znaleźli m.in. butle gazowe, które według obowiązujących przepisów prawa nie powinny się tam znajdować a które w oczywisty sposób mogą stanowić zagrożenie dla mieszkańców.

Na szczęście dzisiaj wszystko skończyło się na strachu dlatego już dzisiaj apelujemy by nie trzymać w piwnicach zbyt wielu rzeczy, a już tym bardziej materiałów łatwopalnych i butli z gazem.

źródło: kanal10.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony