Reklama

3 KOMENTARZE

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ostatnie wpisy

“Srebrny medal” dla doktora Andrzeja Kosiby

W dniu dzisiejszym dh. Ryszard Białczyk (członek zarządu oddziału wojewódzkiego ZOSP RP woj. Kujawsko Pomorskiego) w asyście dh-a. Artura Cetnarskiego (prezesa OP ZOSP w Sępólnie Krajeńskim) dokonali wręczenia ,,srebrnego medalu za zasługi dla pożarnictwa” doktorowi Andrzejowi Kosibie.

Medal został nadany przez ZOW ZOSP RP uchwałą nr. 45/19/20 z dnia 03.03.2020 na wniosek prezydium OP ZOSP RP w Sępólnie Krajeńskim.
Doktor Andrzej Kosiba w swojej blisko 40 letniej karierze lekarskiej niejednokrotnie w sposób szczególny przyczyniał się do rozwoju Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu niemalże czterech województw (kujawsko-pomorskiego, Wielkopolskiego a także Pomorskiego i Zachodnio-Pomorskiego) prowadząc zarówno badania okresowe strażaków ochotników jak i kierowców pojazdów uprzywilejowanych. Doktor niejednokrotnie wychodząc na przeciw potrzebom jednostek OSP prowadził badania w dni wolne (soboty) a także przyjeżdżając bezpośrednio to siedziby danej OSP, zawsze na wysokim poziomie i nader korzystnych warunkach.. 

Myślę że nie ma strażaka ochotnika który nie zetknął się się z doktorem w trakcie swojej służby, życzymy wielu lat zdrowia i pomyślności oraz dalszej owocnej współpracy. Niech to odznaczenie będzie nie tylko podziękowaniem ale i sprawi wiele radości i satysfakcji odznaczonemu jako zwieńczenie wieloletniej pracy.
 
 
 
 
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony