Reklama

Ostatnie wpisy

Spłonęło auto

7 zastępów straży walczyło z pożarem, który wybuchł dziś w Ciosańcu

Wezwanie do akcji Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie odebrała o 13:57. Ze zgłoszenia wynikało, że w miejscowości Ciosaniec, w gminie Okonek płonie garaż.

Na miejscu okazało się, w pomieszczeniu znajduje się samochód osobowy, skuter, rowery oraz narzędzia. Mimo działań strażaków auta nie zdołano uratować, za to ratownicy zapobiegli wybuchowi butli z gazem, w którą wyposażony był samochód.

tekst/foto: zlotowskie.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony