Reklama

Ostatnie wpisy

Sośno: Podczas kontroli znaleźli narkotyki

Sępoleńscy dzielnicowi w czasie kontroli drogowej znaleźli narkotyki. 23-letni kierowca mazdy, miał przy sobie amfetaminę. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W czwartek(14.01.21) około godziny 20:30, na ul. Sportowej w Wąwelnie(gmina Sośno), dzielnicowi zatrzymali do kontroli drogowej mazdę. W trakcie kontroli zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie 23-letniego kierowcy, mieszkańca gminy Sośno. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny. Badanie wykazało, że jest on trzeźwy. Funkcjonariusze podejrzewali jednak, że mógł mieć coś do ukrycia, dlatego sprawdzili wnętrze pojazdu i odzież kierującego w poszukiwaniu zakazanych substancji. Wtedy, w portfelu 23-latka policjanci znaleźli foliowe zawiniątko z białym proszkiem. Mężczyzna trafił na komendę.  Wstępne badania potwierdziły,  że w woreczku była amfetamina. Teraz 23-latek odpowie za posiadanie narkotyków. Niebawem sąd zadecyduje o jego dalszej przyszłości.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony

%d bloggers like this: