Reklama

Ostatnie wpisy

Śmiertelny wypadek pod Złotowem


Do zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 17:00 w miejscowości Blękwit.

Mężczyzna (lat 65), mieszkaniec gminy Złotów przechodził przez jezdnię w okolicy sklepu Mrówka. Został potrącony przez samochód osobowy jadący od strony miejscowości Klukowo. Kierowcą auta był 28 letni mieszkaniec woj. dolnoslaskiego.  W chwili zdarzenia był trzeźwy.

Ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo. Potrącony mężczyzna przetransportowany został przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Po godzinie 20 dyżurny KPP Złotów otrzymał informację, że w wyniku poniesionych obrażeń potracony mężczyzna zmarł. Szczegółowym wyjaśnieniem wszystkich okoliczności tego wypadku zajmą się złotowscy policjanci.

źródło: zlotowskie.pl

Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: