Reklama

Ostatnie wpisy

Śmiertelny wypadek pod Złotowem

36-letni mężczyzna, mieszkaniec Pieczynka, zginął w wypadku, do którego doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w Zawilcach (gm. Złotów). Auto osobowe peugeot uderzyło w drzewo.

W niedzielę po godz. 23.00 jadący autem 36-letni mieszkaniec gminy Złotów nie dostosował prędkości do warunków jazdy, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył czołowo w drzewo. Kierujący samochodem na skutek poniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia. Informację o wypadku potwierdza KPP w Złotowie.

źródło: pzl24.pl
fot. poglądowe

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony