Ostatnie wpisy

Tragiczny wypadek pod Mroczą

Zapoznaj się z ofertą reklamową

Jedna osoba zginęła, a kolejna z obrażeniami ciała trafia do szpitala po wypadku, do jakiego doszło dziś w nocy na trasie Wyrza – Małocin. Sprawca zdarzenia, 39-latek, prowadził auto wbrew zakazowi i pijany.

Zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Wyrza – Małocin, w gminie Mrocza, policja otrzymała wczoraj (20.06.21) około 23.30. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nakle nad Notecią oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mroczy. Na miejscu okazało się, że na prostym odcinku drogi doszło do dachowania samochodu osobowego marki Seat. Podczas dachowania jeden z pasażerów wyleciał przez przednią szybę. Prócz kierowcy w pojeździe podróżowała jeszcze 38-letnia kobieta i 52-letni mężczyzna. Pasażerka z obrażeniami ciała została przetransportowana do jednego z bydgoskich szpitali, a pasażer na skutek doznanych obrażeń zginął na miejscu. Na miejscu pracował także partol policji z Mroczy oraz ZRM z Więcborka. 

Prowadzący seata 39-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie, gdyż w chwili zdarzenia miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu i sądowy zakaz prowadzenia aut. Czynności w sprawie trwają.

Leave a Reply

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: