Ostatnie wpisy

Śmiertelny wypadek na trasie TUCHOLA-SĘPÓLNO (zdjęcia)

Jak podaje portal Tygodnik Tucholski na trasie Tuchola – Sępólno Krajeńskie (DW241) doszło do zderzenia motoroweru z samochodem dostawczym. Chodzi o skrzyżowanie z drogą Jeleńcz – Wielki Mędromierz. W wyniku wypadku zginęła jedna osoba.

Informacji na temat wypadku udziela Arkadiusz Kroll zastępca komendanta Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tucholi. Na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 241 w okolicach Brzuchowa doszło do zderzenia busa (samochodu dostawczego) z motorowerem. Motorowerem podróżowały dwie kobiety, a dostawczym tylko kierowca. 

fot. nadesłane

– W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosła pani, która kierowała motorowerem. Pasażerka motoroweru została zabrana w poważnym stanie śmigłowcem LPR-u do szpitala w Bydgoszczy – informuje Arkadiusz Kroll dodając, że kierowcy busa nic się nie stało. Na miejscu działały dwa zastępy tucholskiej straży i dwa zastępy z Kęsowa.

Badają okoliczności pod nadzorem prokuratora

fot. nadesłaneOficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tucholi Łukasz Tomaszewski zastrzega, że na tę chwilę oficjalnie i ostatecznie nie można mówić o tym, kto zawinił w wypadku, bo prowadzone są czynności wyjaśniające to zdarzenie pod nadzorem prokuratora. 

źródło: tygodnik.pl
fot. KP PSP Tuchola, nadesłane

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: