Ostatnie wpisy

Śmiertelny wypadek na DK25 pod Sępólnem Krajeńskim (zdjęcia/wideo)


W środę 6 października br, przed godziną 9 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku na 78km drogi krajowej nr. 25 w kierunku miejscowości Zamarte, gm. Kamień Krajeński. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Operacyjno-Technicznej w Kamieniu Krajeńskim oraz trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim. Na miejscu okazało się, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Nissan i Opel.

Autami podróżowali tylko kierowcy 68-kobieta oraz 49-letni mężczyzna. Jak się dowiedzieliśmy w chwili przybycia pierwszych zastępów nieprzytomny, nieoddychający był kierowca opla. Strażacy natychmiastowo przystąpili do RKO niestety przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Natomiast kierowca nissana został przetransportowany do szpitala.” – informuje Dariusz Chylewski, zastępca komendanta KP PSP w Sępólnie Krajeńskim

Na miejscu prowadzone były czynności pod nadzorem prokuratora. Teraz policjanci będą wyjaśniać okoliczności tego tragicznego wypadku. Droga krajowa nr. 25 jest była zablokowana. Kierowcy jadący tą trasą powinni kierować się na trasy Zamarte – Jerzmionki – Dąbrówka oraz Kamień Kraj. – Mała Cerkwica – Dąbrówka.

SiS:

  • JOT Kamień Krajeński (GBA Renault)
  • JOT Kamień Krajeński (SLRt Ford Transit)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GLBA Renault)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (Nissan PickUp)
  • Pogotowie Ratunkowe
  • Policja
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: