Ostatnie wpisy

Ślubowanie nowych policjantów


Wczoraj w sępoleńskiej komendzie odbyło się ślubowanie nowo przyjętych policjantów. Trzech nowych funkcjonariuszy rozpocznie swą karierę w mundurze od szkolenia i adaptacji zawodowej. Akty ślubowania nowo przyjętym wręczył Komendant Powiatowy Policji w Sępólnie Krajeńskim – inspektor Paweł Zawada.

Uroczyste ślubowanie to pamiętny moment dla każdego policjanta. Wczoraj (30.12.21) po godzinie 15:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim odbyła się uroczystość, podczas której trzech nowo przyjętych funkcjonariuszy złożyło policyjną przysięgę. Ślubowanie miało charakter uroczystej zbiórki. Akty ślubowania wręczył Komendant Powiatowy Policji w Sępólnie Krajeńskim – inspektor Paweł Zawada, który pogratulował młodym policjantom wyboru naszej formacji. W swojej wypowiedzi podkreślił, że jest to służba trudna i wymagająca, ale dająca dużo satysfakcji i możliwości niesienia pomocy innym ludziom. Komendant życzył im sukcesów zarówno w realizacji planów związanych z drogą zawodową, jak również w życiu osobistym.

Z powodu pandemii spotkanie odbyło się w maksymalnie ograniczonym składzie osobowym, z zachowaniem ścisłych reguł reżimu sanitarnego.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

 

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: