Reklama

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ostatnie wpisy

Skończyło się na strachu

Dwa zastępy strażaków z OSP Zakrzewo i podnośnik z drabiną zadysponowano do likwidacji zagrożenia na jednej z posesji w Zakrzewie.

O 14.25 do złotowskiego stanowiska kierowania wpłynęło zgłoszenie o palącym się kominie na jednym z budynków mieszkalnych w Zakrzewie. Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy miejscowych strażaków oraz ratowników ze złotowskiej JRG z podnośnikiem. Po dokonaniu niezbędnych czynności rozpoznawczych, wywietrzeniu pomieszczeń oraz przebadaniu powietrza na zawartość tlenku węgla oraz zbadaniu drożności komina zakończono działania. Mieszkańców zagrożonych pomieszczeń poinformowano o konieczności właściwej dbałości o przewody kominowe i właściwej instalacji i eksploatacji urządzeń grzewczych.

źródło: zlotowskie.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony