Reklama

Ostatnie wpisy

Skoda dachowała

Około 14.20 z dotychczas nieustalonych przyczyn samochód osobowy Skoda dachował na ciągu drogi wojewódzkiej pod Zakrzewem. Kierująca pojazdem kobieta zabrana przez ZRM ze Złotowa do szpitala.

Z dotychczas nieustalonych przyczyn kierująca samochodem osobowym dachowała na pobocze drogi. Obecni na miejscu strażacy z OSP w Zakrzewie udzielili poszkodowanej kobiecie pomocy i przekazali ją przybyłemu na miejsce ZRM ze Złotowa. Druhowie z Zakrzewa i strażacy z JRG w Złotowie zabezpieczają miejsce zdarzenia. Obecni na miejscu funkcjonariusze policji ustalają okoliczności i przyczyny zdarzenia.

źródło: zlotowskie.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony