Ostatnie wpisy

Sępólno-Krajeńskie: Złapani na gorącym uczynku

Dzielnicowi zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamania do domu jednorodzinnego oraz budynku gospodarczego w Sępólnie Krajeńskim. Złodziejski duet został zatrzymany w trakcie przestępczego procederu. Za kradzież z włamaniem grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W środę (24.03.21) sępoleńscy dzielnicowi otrzymali informację, że na terenie dzielnicy w jednym z domów jednorodzinnych doszło do włamania. Policjanci ustalili, że w przestępczy proceder zamieszanych jest dwóch mężczyzn, którzy skradziony łup częściowo zdążyli już spieniężyć. Policjanci nie czekając długo, po ustaleniu właściciela posesji udali się na miejsce, gdzie przyłapali na gorącym wychodzących, tym razem z budynku gospodarczego złodziei. Policjanci rozpoznali w nich  dwóch mieszkańców powiatu sępoleńskiego w wieku 46 i 54 lat. Złodziejski duet został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mundurowi ustalili, że przestępczy proceder trwał od ponad tygodnia. Mężczyźni włamując się do domu oraz budynku gospodarczego skradli między innymi elementy sprzętu siłowego oraz urządzenie do ćwiczeń siłowych tzw. ,,atlas”.  Łącznie straty wyceniono na kwotę około 3 tys. złotych.

W czwartek (25.03.21) po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, każdemu z zatrzymanych mężczyzn kryminalni przedstawili po dwa zarzuty kradzieży z włamaniem.

Za popełnienie tego czynu  grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie 

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: