Reklama

Ostatnie wpisy

Sępólno Krajeńskie: Ukradł dziecięca trampolinę

Sępoleńscy policjanci zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za kradzież trampoliny z prywatnej posesji. Na trop amatora cudzych rzeczy wpadł dzielnicowy, który dzięki uzyskanej wiedzy oraz przy pomocy przewodnika z psem policyjnym dotarli do złodzieja oraz odzyskali utracone mienie. Sprawca kradzieży ukarany został 500 złotowym mandatem.

W sobotę (25.04.20) sępoleński dzielnicowy w trakcie obchodu uzyskał informacje o kradzieży trampoliny z terenu jednej z działek na ul. Ogrodowej w Sępólnie Krajeńskim. Jak ustalono do kradzieży doszło dzień wcześniej. Właścicielka wyceniła utracone mienia na kwotę 400 złotych. Dzielnicowy pracujący nad sprawą kradzieży, w przeciągu kolejnych dwóch godzin ustalił miejsce gdzie może się znajdować skradziony sprzęt. Dzielnicowy, przy pomocy przewodnika z policyjnym  psem ,,Reksem” dotarli na teren jednej z posesji mieszczącej się przy ul. Sienkiewicza gdzie znajdowała się poszukiwana trampolina oraz jej nowy ,,właściciel”. Jak się okazało, 22-letni mieszkaniec miasta skradł ją ponieważ chciał sobie na niej poskakać. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany 500 złotowym mandatem karnym. Odnaleziona trampolina natomiast powróciła do swojego prawdziwego właściciela.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony

%d