Reklama

Ostatnie wpisy

Sępólno Krajeńskie: Narkotyki ukrył w maseczce ochronnej

Nawet do 3 lat więzienia grozi 22-letniemu mieszkańcowi gminy Sępólno Krajeńskie, który wykorzystując wprowadzone obostrzenia chciał uniknąć odpowiedzialności karnej. Mężczyzna ukrył narkotyki w maseczce ochronnej i myślał, że kontrolujący go policjanci ich nie znajdą. Teraz za swoje błędne myślenie odpowie niebawem przed sądem.

Zdarzenie to miało miejsce w niedzielę (10.05.2020) po godzinie 18, na ul. Chojnickiej w Sępólnie Krajeńskim. Patrolujący miasto policjanci, zauważyli w pewnym momencie jak w poprzedzającym ich volkswagenie golfie, na widok policyjnego radiowozu, nastąpiło nerwowe poruszenie wśród osób będących wewnątrz auta. Zachowanie takie wydało się funkcjonariuszom podejrzane i postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. Za kierownicą siedział 19-letni mieszkaniec powiatu, a wraz z nim podróżowało trzech młodych mężczyzn w wieku 18,19 i 22 lat.

Wszyscy trafili na komendę, gdzie w trakcie przeszukania najstarszego z nich, ujawnili środki odurzające. 22-letni mieszkaniec gminy Sępólno Krajeńskie schował narkotyki w maseczce ochronnej myśląc, że w ten sposób uniknie odpowiedzialności za popełnione przestępstwo. Mundurowi zabezpieczyli ujawnione narkotyki. Wstępne badania potwierdziły, że jest to amfetamina i marihuana.

Jeszcze tego samego dnia, 22-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony