Reklama

Ostatnie wpisy

Sępólno Krajeńskie: Kierował pod wpływem narkotyków

Policjanci zatrzymali 25-latka, u którego w samochodzie znaleźli marihuanę i amfetaminę. Dodatkowo, badanie wykazało, że mężczyzna kierował pojazdem również pod wpływem narkotyków. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W sobotę( 09.05.2020) krótko po godzinie 18, trakcie patrolu ulicą Leśną w Sępólnie Krajeńskim, policjanci zauważyli citroena, który na widok policyjnego radiowozu zmienił kierunek jazdy. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali kierowcę do kontroli drogowej. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec  gminy. Mężczyzna był poddenerwowany policyjna kontrolą. Badanie kierowcy wykazało że jest trzeźwy, jednak nie uspokoiło to mundurowych. Postanowili dokładnie sprawdzić pojazd. Wtedy okazało się, że pod fotelem miał schowane narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany, a znaleziska zabezpieczone. Wstępne badania potwierdziły, że jest to marihuana i amfetamina. Dodatkowo wyszło na jaw, że ich właściciel kierował samochodem będąc pod ich wpływem.

Od kierowcy pobrano krew do dalszych badań. Jeśli wyniki potwierdzą się, usłyszy on zarzut kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających oraz ich posiadania. O losie 25-latka niebawem zadecyduje sąd.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony