Ostatnie wpisy

Sępólno Krajeńskie: Kierował pod wpływem narkotyków

Zapoznaj się z ofertą reklamową

Policjanci zatrzymali 25-latka, u którego w samochodzie znaleźli marihuanę i amfetaminę. Dodatkowo, badanie wykazało, że mężczyzna kierował pojazdem również pod wpływem narkotyków. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W sobotę( 09.05.2020) krótko po godzinie 18, trakcie patrolu ulicą Leśną w Sępólnie Krajeńskim, policjanci zauważyli citroena, który na widok policyjnego radiowozu zmienił kierunek jazdy. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali kierowcę do kontroli drogowej. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec  gminy. Mężczyzna był poddenerwowany policyjna kontrolą. Badanie kierowcy wykazało że jest trzeźwy, jednak nie uspokoiło to mundurowych. Postanowili dokładnie sprawdzić pojazd. Wtedy okazało się, że pod fotelem miał schowane narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany, a znaleziska zabezpieczone. Wstępne badania potwierdziły, że jest to marihuana i amfetamina. Dodatkowo wyszło na jaw, że ich właściciel kierował samochodem będąc pod ich wpływem.

Od kierowcy pobrano krew do dalszych badań. Jeśli wyniki potwierdzą się, usłyszy on zarzut kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających oraz ich posiadania. O losie 25-latka niebawem zadecyduje sąd.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Leave a Reply

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: