Ostatnie wpisy

Sępólno Krajeńskie: Kierował pijany i bez uprawnień

Zapoznaj się z ofertą reklamową

Sępoleńscy policjanci zatrzymali 42-letniego kierowcę mercedesa, który zignorował sygnały nakazujące zatrzymanie pojazdu i kontynuował jazdę. W trakcie kontroli okazało się, że ma ponad 1,5 promila i nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

W poniedziałek (10.08.20) po godz. 13, na ulicy Wojska Polskiego w Sępólnie Krajeńskim policyjny patrol ruchu drogowego wydał polecenie kierującemu mercedesem do zatrzymania się. Kierowca jednak zignorował sygnały nadane przez funkcjonariuszy i jechał dalej. Mundurowi włączając sygnały świetlne i dźwiękowe natychmiast udali się za odjeżdżającym kierowcą. Tym razem, wykonał ich polecenie i zatrzymał się w pobliskiej miejscowości. Za kierownicą mercedesa siedział 42-letni mieszkaniec powiatu sępoleńskiego. Funkcjonariusze podczas kontroli wyczuli od mężczyzny zapach alkoholu, w związku z czym postanowili sprawdzić stan jego trzeźwości. Badanie potwierdziło, że kierowca ma w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Dodatkowo podczas wprowadzania jego danych do policyjnego systemu okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: