Reklama

Ostatnie wpisy

Sępólno Kraj.: Pijany, bez prawka, a mimo to wsiadł za kierownicę

Sępoleńscy policjanci zatrzymali 38-latka, który kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. Nie dość tego, nie miał uprawnień do kierowania Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W sobotę (23.05) o godzinie 15:00 w miejscowości Radońsk, gm. Sępólno Kraj, policjanci ruchu drogowego  zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę peugeota. Za kierowcą pojazdu siedział 38-letni mieszkaniec gminy. Mundurowi w trakcie kontroli wyczuli od niego zapach alkoholu. Postanowili sprawdzić, czy mężczyzna jest trzeźwy. Niestety badanie potwierdziło, że kierowca ma w organizmie 0,9 promila alkoholu. Jak się po chwili okazało, to jednak nie wszystko co ma na sumieniu. Po wpisaniu jego danych do policyjnego systemu wyszło na jaw, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy.

Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu nawet do 2 lat więzienia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony