Ostatnie wpisy

Sępólno Kraj.: Pędził koronowską 108km/h


Policjanci z sępoleńskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę. 32-latek stracił uprawnienia na 3 miesiące.

Wczoraj (05.06.2022) sępoleńscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę. 32-latek został zatrzymany do kontroli przed godziną 19:00 na ulicy koronowskiej w Sępólnie Krajeńskim. Mężczyzna jechał bmw z prędkością 108 kilometrów na godzinę, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 kilometrów na godzinę. Mieszkaniec Bydgoszczy stracił prawo jazdy na 3 miesiące oraz otrzymał mandat w wysokości 1,5 tys. zł, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych.

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami kierowca, który przekroczy dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h, traci prawo jazdy na 3 miesiące. W przypadku, gdy ponownie zostanie zatrzymany przez policjantów w czasie trwania zakazu, okres zatrzymania prawa jazdy wydłuży się do 6 miesięcy. Za takie zachowanie po raz trzeci w czasie 6-miesięcznego okresu zakazu kierowcę czeka ponowne przystąpienie do egzaminu na prawo jazdy.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: