Reklama

Ostatnie wpisy

Sępólno Kraj.: Na zakazie spowodował kolizję

W piątek w Sępólnie Krajeńskim doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący renault master nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w jadącego przed nim peugeota. Okazało się, że sprawca kolizji kierował mimo czynnego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

W piątek (13.01.2023) tuż przed godziną 10, policjanci sępoleńskiej drogówki udali się na miejsce zdarzenia drogowego. Na DK 25 na rondzie Kazimierza Wielkiego w Sępólnie Krajeńskim, kierujący  renault master nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go peugeota partnera w wyniku czego najechał na jego tył. Uczestnicy zdarzenia nie ponieśli żadnych obrażeń. Policjanci przystąpili do ich legitymowania. Ustalili, że sprawca kolizji, 41-letni mieszkaniec gminy Sosno posiada sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych w ruchu lądowym.

Za niezachowanie należytej ostrożności i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym zostanie skierowany wobec niego wniosek do sądu o ukaranie. Grozi mu za to kara grzywny.
Natomiast za niestosowanie się do wyroku sądowego i kierowanie pojazdem mimo czynnego zakazu, może pójść za kratki nawet na 5 lat.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony

%d bloggers like this: