Reklama

Ostatnie wpisy

Sępólno Kraj.: Kolizja na Placu Wolności

W poniedziałek 1 czerwca br, po godzinie 11 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskiem
wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Kościuszki w Sępólnie Krajeńskim. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratwniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim. Na miejscu okazało się, że samochód marki Mercedes najechał na tył Mazdy. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala na obserwację. Na czas akcji na miejscu prowadzony był ruch wahadłowy.

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GLBA Reanult)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • Pogotowie Ratunkowe
  • Policja
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony