Ostatnie wpisy

Sępólno Kraj.: Kierowca audi pod wpływem


Sępoleńska ,,patrolówka” zatrzymała kolejnego kierowcę, który postanowił kierować samochodem w stanie nietrzeźwości. 30-letniemu mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Za prowadzenie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat więzienia.

W poniedziałek (27.11.21) krótko przed godziną 23:00 w Sępólnie Krajeńskim na ulicy Kościuszki funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego audi A4. Kierowcą samochodu okazał się 30-letni mieszkaniec miasta. Podczas kontroli stróże prawa zbadali stan trzeźwości kierowcy. Jak się po chwili okazało, mężczyzna miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Nietrzeźwemu kierowcy natychmiast zostało zatrzymane prawo jazdy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości może mu grozić do 2 lat więzienia.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: