Ostatnie wpisy

Sępoleńskie obchody Święta Policji


15 lipca br. na placu przy Komendzie Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim odbyły się obchody Święta Policji. Z uwagi na pandemię koronawirusa, uroczystość miała skromniejszy charakter i wzięła w niej udział mniejsza, niż w latach ubiegłych liczba gości oraz policjantów i pracowników Policji.

W środę (15.07) sępoleńscy policjanci oficjalnie obchodzili swoje święto, które w kalendarzu przypada na dzień 24 lipca. Uroczysta zbiórka rozpoczęła się o godzinie 10:00 na placu przy Komendzie Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim. Z uwagi na stan epidemiologiczny tegoroczna uroczystość miała skromniejszy charakter i wzięła w niej udział ograniczona liczba osób. Mimo skromniejszej formy, był to szczególny dzień dla wszystkich funkcjonariuszy. Święto Policji to czas awansów i odznaczeń dla tych, którzy każdego dnia narażają swoje życie by dbać o bezpieczeństwo obywateli.

W swoim wystąpieniu, Komendant Powiatowy Policji w Sępólnie Krajeńskim insp. Paweł Zawada podziękował wszystkim policjantom i pracownikom za codzienny trud, sumienne wykonywanie obowiązków i zaangażowanie w służbie.

W tym roku 12 funkcjonariuszy powiatu sępoleńskiego awansowało na wyższe stopnie policyjne.

Ponadto, w trakcie uroczystości, przedstawiciel Ochotniczej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim, 9 mundurowym wręczył medale za zasługi dla pożarnictwa.

Nie zabrakło również medali za ,,Długoletnią Służbę” oraz odznak „Zasłużony Policjant”. Łącznie przyznano je 5 funkcjonariuszom sępoleńskiej komendy .

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów i pomyślności w życiu zawodowym i rodzinnym.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: