Reklama

Ostatnie wpisy

Ściął słupek drogowy

W piątek 23 listopada br, w godzinach wieczornych do SK KP PSP w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu na ul. Wojska Polskiego w Sępólnie Krajeńskim. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim. Na miejscu zdarzenia okazało się, że samochód osobowy marki Skoda ściął słupki drogowe. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Na czas akcji prowadzony był ruch wahadłowy.

 Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 43-letni mieszkaniec powiatu sępoleńskiego kierując skoda fabią w pewnym momencie najechał na znak drogowy rozdzielający przejście dla pieszych i zatrzymał się na środku jezdni. Świadek zdarzenia widząc co się dzieje , podbiegł do skody by udzielić ewentualnej pomocy kierowcy. Wówczas wyczuł od niego zapach alkoholu i natychmiast wezwał na miejsce służby. Policjanci zbadali trzeźwość 43-latka. Badanie wykazało, że nieodpowiedzialny mężczyzna ma w organizmie ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo podczas sprawdzania w policyjnym systemie wyszło na jaw , że w ubiegłym roku kierujący stracił prawo jazdy za jazdę na podwójnym gazie. Teraz  może mu grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. ~ mł.asp. Małgorzata Warsińska

 

SiS:

  • JRG Sępólno (GLBA Renault)
  • JRG Sępólno (GBA Renault)
  • Pogotowie Ratunkowe
  • Policja

fot. nadesłane
źródłó: KPP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony