Reklama

Ostatnie wpisy

Samochód ciężarowy wjechał w dom (zdjęcia)

Uderzenie było tak silne, że dom nadaje się do rozbiórki.

Wczoraj około godziny 23 w miejscowości Górzna doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego z naczepą. Pojazd poruszający się od strony m. Jastrowie niedostosował prędkości do panujących warunków na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w budynek jednorodzinny w którym przebywała 4 osobowa rodzina.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, rodzina spała w drugiej części budynku. Kierowca był trzeźwy, o własnych siłach opuścił pojazd. Inspektor nadzoru budowlanego zabronił przebywania w budynku. Rodzinie została udzielona niezbędną pomoc. Czynności wyjaśniające będzie prowadzić KPP Złotów.

źródło: zlotowskie.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony