Reklama

Ostatnie wpisy

Renault wjechał do rowu. Kierowca był pijany

W przydrożnym rowie zakończył jazdę 54-letni kierowca renault. Okazało się, że mieszkaniec Sępólna Krajeńskiego, był pijany, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie teraz przed sądem.

W poniedziałek (1.05.2023) krótko po godz. 23, dyżurny sępoleńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Trzcianach (gmina Sępólno Krajeńskie). Z przekazanych informacji wynikało, że do przydrożnego rowu wjechał kierujący renault megane. Przybyli na miejsce funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Kierującym autem okazał się 54-letni sępolanin. Pojazdem podróżowała także jego żona. Na całe szczęście uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważniejeszych obrażeń. Kiedy mundurowi sprawdzili trzeźwość kierowcy okazało się wówczas, że 54-latek był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2,2 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat więzienia, sądowy zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka kara grzywny.

źródlo: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony

%d bloggers like this: