Reklama

Ostatnie wpisy

Pracowity czwartek więcborskich strażaków

Pracowite dzień strażaków z Więcborka

Już w czwartek od samego rana informowaliśmy że od godziny 15 do 20 mogą nawiedzić powiat sępoleński silne wiatry oraz ulewne deszcze. Jak się okazało już przed godziną 13:30 zastęp OSP Więcbork (GCBA MAN) został zadysponowany do pożaru trawy niedaleko jeziora Belałowe.

 

 

Kolejne wezwanie dostaliśmy około 15:20 zostaliśmy zadysponowani do usunięcia konaru drzewa w miejscowości Borzyszkowo. Na miejscu okazało się że konar drzewa blokuje prawy pas jezdni.

W dniu dzisiejszym jednostka OSP Więcbork została zadysponowana jeszcze 4 razy do miejscowych zagrożeń. Było to m.in. usuwanie drzewa, które blokowało wyjazd na posesje. Następnie zostaliśmy zadysponowani do usunięcia kolejnego konaru na promenadzie w Więcborku. W między czasie drugi zastęp SLOp Ford Transit został zadysponowany do usunięcia kokonu os. Kilka minut po powrocie z usuwania konaru drzewa na więcborskiej promenadzie jednostka została zadysponowana dwoma zastępami SLRt Lublin oraz SLOp Ford Transit do usunięcia miejscowego zagrożenia na trasie Więcbork – Sępólno Krajeńskie. Łącznie dziś jednostka OSP Więcbork wyjeżdżała 6 razy z czego 1 do pożaru i 5 razy do miejscowych zagrożeń.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony