Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar zboża na pniu pod Złotowem. W akcji samolot gaśniczy.

W dniu wczorajszym 9 lipca br., krótko po godzinie 12 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze zboża na pniu w miejscowości Nowa Wiśniewka.

Na miejsce natychmiast skierowane zostały zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Złotowie oraz pobliskie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Zakrzewa, Lipki, Głomska, Ług oraz Łakie. Po dojeździe na miejsce okazało się, ze pożar rozwija się dynamicznie. Łącznie spłonęło około 5ha zboża na pniu. W akcji gaśniczej brał udział także samolot gaśniczy Dromader. Poszkodowana została także jedna osoba, która doznała poparzeń podczas próby gaszenia ognia. Została ona przetransportowana do szpitala przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego.


0 0 głosuj
Ocena artykułu
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subscribe
Powiadom o

Warning: Attempt to read property "ID" on bool in /home/server825871/ftp/migracja/wiecbork112.xaa.pl/public_html/wp-content/plugins/pie-register/pie-register.php on line 8081
guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony

0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, proszę o komentarz.x