Ostatnie wpisy

Pożar w domu przy ulicy Bukowej w Sępólnie Krajeńskim

W poniedziałek 26 września br, około godziny 12:45 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze w jednym z budynków mieszkalnych przy ulicy Bukowej w Sępólnie Krajeńskim. Na miejscu okazało się, że pali się, że garaż znajdujący się przy budynku mieszkalnym. 

Do pożaru doszło podczas prac spawalniczych, ogniem objęte zostały materiały składowane w garażu. W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał. Podczas akcji gaśniczej z budynku wyniesiono 3 butle z gazem. W działaniach łącznie brało udział 5 zastępów straży pożarnej.

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GCBA Scania)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (Nissan PickUp)
  • OSP Sępólno Krajeńskie (GLBM Iveco New Daily)
  • OSP Wałdowo (GBA Renault)
  • Policja
Czy podobał się tobie artykuł ?
TakNie
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Najbliższe wydarzenia

Polecane strony

%d bloggers like this: