Ostatnie wpisy

Pożar suszarni w Białobłociu. Na miejscu 9 zastępów straży pożarnej


Dnia 14 marca 2021 około godziny 17.12 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Złotowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze suszarni w jednym z zakładów obróbki drewna miejscowości Białobłocie gm. Lipka
Po dojeździe pierwszych zastępów na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu okazało się że, pożarem objętym jest komora suszarni wypełniona drewnem. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, kierujący Działaniami Ratowniczymi uzyskał informację że nie ma osób poszkodowanych, oświetlono miejsce zdarzenia, po dojedzie zastępów JRG Złotów zostały wprowadzone do budynku roty gaśnicze, wyposażone w aparaty ochrony układu oddechowego oraz kamery termowizyjne. Po zlokalizowaniu źródła pożaru został on ugaszony a spalone elementy wózków z drewnem wyniesione na zewnątrz budynku i ugaszone.
 
SiS:
  • GBArt, GCBA OSP Lipka
  • GLBA OSP Batorowo
  • GLBA OSP Wielki Buczek
  • GCBA OSP Zakrzewo
  • GCBA, SHD 24, Slop JRG Złotów
  • GBArt OSP Głomsk

fot/info. OSP Zakrzewo, OSP Głomsk

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: