Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar stodoły

W dniu 18 czerwca o godzinie 0:26 strażacy z OSP Lotyń powiadomieni zostali o pożarze stodoły w miejscowości Brzozówka. Po przyjeździe na miejsce akcji strażacy zastali cały obiekt w ogniu

Działania gaśnicze polegały na podaniu dwóch prądów wody w natarciu na palącą się konstrukcję. Nie było osób poszkodowanych, a działania prowadzone były z zewnątrz. Dodatkowo teren akcji został oświetlony. W między czasie na miejsce zdarzenia docierały kolejne zastępy z OSP Okonek- 2, Podgaje 1, JRG Złotów – 2 oraz policja. Zadaniem przybyłych zastępów było uzupełnianie wody w celu prowadzenia dalszych działań gaśniczych, a następnie pomoc przy dogaszeniu pogorzeliska. Miejsce zostało protokolarnie przekazane właścicielowi, a działania zostały zakończone o 2:40. 

źródło: zlotowskie.pl

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony