Ostatnie wpisy

Pożar stodoły w Sośnie. Straty na około 100 tysięcy złotych


Jak już wczoraj pisaliśmy [Tutaj], zgłoszenie o pożarze budynku inwentarskiego wpłynęło w czwartek 28 kwietnia, krótko przed godziną 14. Na miejsce zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sośnie, Więcborku i Rogalinie.

Spaleniu uległa cała konstrukcja dachu budynku inwentarskiego oraz słoma, która była składowana na poddaszu budynku. Przypuszczalną przyczyną pożaru jest zwarcie instalacji elektrycznej. W pożarze łącznie brało udział 9 zastępów straży pożarnej. Straty wyceniono na około 100 tysięcy złotych. W pożarze na szczęście nikomu nic się nie stało.

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: