Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar samochodu ciężarowego na DW189 (zdjęcia)

Wczoraj 5 października około godziny 14 na drodze wojewódzkiej nr. 189 między Jastrowiem, a Górzną w powiecie złotowskim doszło do pożaru samochodu ciężarowego przewożącego materiały budowlane. 

Na miejsce zadysponowano zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jastrowiu, Osówka oraz JRG Złotów. Na miejscu okazało się, że ogniem zajęta jest przyczepa samochodu ciężarowego oraz kabina kierowcy. Na czas akcji droga wojewódzka była zablokowana.

fot. OSP Jastrowie/OSP OsówkaPostaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony