Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar przyczepy z sianem na trasie Więcbork – Mrocza (zdjęcia)

W poniedziałkowe popołudnie straż pożarna została zaalarmowani o pożarze przyczepy z sianem na trasie Więcbork – Mrocza w miejscowości Wiele (gm. Mrocza).

Pożar również rozprzestrzenił się na pobocze drogi. Jak przekazał nam mł. bryg. Piotr Cholerzyński, z uwagi na pożar pobocza droga wojewódzka nr 241 jest zamknięta w obu kierunkach.

Na miejsce zadysponowano strażaków ochotników z Wiela, Drzewianowa oraz Mroczy. Wezwano również jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Nakła.

źródło: mrocza24.pl
fot. wiecbork112.pl/nadesłane

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony

%d bloggers like this: