Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar pozostałości roślinnych

W sobotę 13 października br, około godziny 10:51 do SK KP PSP w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze w miejscowości Witunia k.Więcborka. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Więcborku. Na miejscu okazało się że na jednej z posesji wypalane były pozostałości roślinne.

Tego samego dnia około godziny 18:30 do SK KP PSP w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło kolejne zgłoszenie o pożarze w miejscowości Witunia. Na miejsce zadysponowano zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Więcborku. Na miejscu okazało się że na jednej z posesji wypalane są pozostałości roślinne.

SiS pożar 10:51:

  • OSP Więcbork (GCBA MAN)
  • OSP Więcbork (GCBA Jelcz)

SiS: pożar 18:30:

  • OSP Więcbork (GCBA MAN)

Zdarzenie nr: 214, 215/2018

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony