Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar pojazdu rolniczego

Wczoraj, 08.05.2023, około godziny 18:30 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze pojazdu rolniczego na drodze wojewódzkiej nr 188 (Zakrzewo – Lipka).
 
Na miejscu okazało się, że podczas jazdy pojazd zaczął się palić. Na miejsce zdarzenia zostały wezwane jednostki OSP Zakrzewo, OSP Głomsk oraz PSP Złotów.
Na czas prowadzonych działań droga była zamknięta. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Dzięki sprawnej akcji strażaków pojazd nie uległ całkowitemu zniszczeniu.

źródło: zlotow112

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony