Ostatnie wpisy

Pożar poddasza w budynku mieszkalnym

W dniu 7 maja br. o godzinie 19.59 do stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Złotowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze poddasza w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w m. Łąkie. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały najbliższe jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych oraz zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Złotowie. Po dojeździe potwierdzono pożar w obrębie poddasza i konstrukcji dachowej, pierwsze działania gaśnicze podejmują mieszkańcy. Przybyłe jednostki Straży Pożarnej rozpoczęły działania gaśnicze, w wyniku, których pożar został ograniczony i ugaszony. Łącznie w trwającej ponad dwie godziny akcji ratowniczej udział brało 26 strażaków z jednostek OSP Łąkie, OSP Lipka, OSP Głomsk i JRG Złotów wspieranych przez Policję i Pogotowie Energetyczne.

W tym miejscu ponawiamy APEL o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie przepisów ochrony przeciwpożarowej w zakresie eksploatacji urządzeń grzewczych i przewodów kominowych.

źródło: JRG Złotów

Czy podobał się tobie artykuł ?
TakNie
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: