Ostatnie wpisy

Pożar obiektu gastronomicznego pod Nakłem! Ogniem zajęty był dach (wideo)


Mało brakowało, a doszłoby do wybuchu butli gazowej propan / butan w jednym z obiektów gastronomicznych w Występie na ul. Świerkowej.

Państwowa Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie 26 kwietnia 2022 roku krótko po godzinie 19, o tym że w barze doszło do pożaru butli z gazem na otwartej przestrzeni.

Na miejsce zadysponowano łącznie 5 zastępów straży pożarnej, m.in. 3 zastępy z JRG nr 1 w Nakle, OSP Potulice i OSP Cukrownia Nakła. Do działań wezwano również patrol policji.

Jak poinformował nas st. bryg. Bartosz Walkowiak – oficer prasowy z PSP w Nakle – ogniem objęty był piecyk zasilany butlą gazową. Ogień rozprzestrzeniał się tak, że doszło do pożaru dachu w dodatkowym pomieszczeniu usługowym. Było ryzyko wybuchu butli gazowej. Straż podjęła natychmiast działania polegające na schłodzeniu pomieszczenia i nie dopuszczenia do wybuchu. Butla została ugaszona a teren został zabezpieczony.

Z lokalu ewakuowało się 10 osób. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

źródło: powiat24.pl

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: