Ostatnie wpisy

Pożar na terenie zakładu. Z ogniem walczyło sześć zastępów straży


W poniedziałkowe popołudnie sześć zastępów straży pożarnej wezwano do Paterka, gdzie na terenie jednego z zakładów wybuchł pożar.

Służby o godzinie 13.45 otrzymały zgłoszenie o silnym zadymieniu na terenie zakładu zajmującego się przetwarzaniem odpadów przy ulicy Przemysłowej w Paterku. Zadysponowano łącznie sześć zastępów straży pożarnej. Po dojeździe na miejsce okazało się, że zapaliła się maszyna rozdrabniająca odpady. Na szczęście, nikomu nic się nie stało, a służbom udało się szybko zneutralizować zagrożenie.  – Na palącą się maszynę podano prąd wody i okoliczną wiatę, która była zadaszeniem maszyny – przekazał st. kpt. Bartosz Walkowiak, oficer prasowy komendanta powiatowego PSP w Nakle. 

źródło: powiat24.pl

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: