Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar na składowisku makulatury w Nakle nad Notecią

Dzisiaj, 16 czerwca 2024 roku około godz. 17:40 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Nakle nad Notecią wpłynęło zgłoszenie o pożarze na ul. Młyńskiej w Nakle nad Notecią

Po przybyciu pierwszego zastępu zastano palącą się makulaturę. Natychmiast przystąpiono do działań gaśniczych, a następnie dogaszania. Prawdopodobnie doszło do zaprószenia ognia. Po godzinie zakończono działania gaśnicze. W akcji udział brali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nakle nad Notecią, OSP Nakło, OSP Cukrownia Nakło i OSP Paterek.

źródło: kurier-nakielski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony