Ostatnie wpisy

Pożar na ogródkach działkowych! Zadysponowano kilka zastępów straży


Rodzinne Ogródki Działkowe mają służyć m.in. do celów rekreacyjnych, ale absolutnie nie do całorocznego zamieszkiwania bądź zimowania w nich. Niestety nie wszyscy się do tego stosują, a co najgorsze, często okazuje się, że na działkach przebywają bezdomni.

1 lutego 2022 roku krótko po godzinie 22 doszło do pożaru na jednym z nakielskich ogródków działkowych przy ulicy Nowej w Nakle.

Jak poinformował nas dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Nakle – zgłoszenie wpłynęło o pożarze altany. Na miejsce natychmiast zadysponowano 2 zastępy z JRG nr 1 w Nakle oraz OSP Nakło i OSP Cukrownia.

Na miejsce działań wezwano również policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Nakle. – Jak wstępnie ustalono, prawdopodobną przyczyną powstania ognia była nieszczelność przewodu kominowego – przekazała podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP w Nakle. Prowadzone będą też w tej sprawie czynności wyjaśniające. 

źródło: powiat24.pl
fot. OSP Nakło nad Notecią

 

 

 

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: